Programiści: Python, Django, Java | Administratorzy IT | Outsourcing IT
TwitterFacebookYouTubeEmail

O nas

ONTP.NET to zespół ludzi ambitnych, kreatywnych i skutecznych. Jesteśmy dynamiczną grupą, nieustannie dążącą do rozwoju własnych umiejętności. Stawiamy na realne korzyści, wynikające z wdrażania naszych realizacji. Szanujemy czas naszego Klienta, dlatego działamy sprawnie i gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań klasy enterprise.

motto

Nasze motto

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili: powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my. Henry Ford, 1923

misja

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych i godnych zaufania rozwiązań IT, umożliwiających naszym klientom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

innovation

Innowacja

Wciąż dążymy do poszerzania naszych umiejętności. Ponad 80% przychodu inwestujemy w badania i rozwój nowych technologii.

trust

Zaufanie

Jesteśmy pewni naszych produktów, więc wszystkie z nich można wynająć. Dzięki temu to na nas spada odpowiedzialność za własne błędy.

Rys historii

Na rynku w różnej formie prawnej istniejemy od 2003 roku. Naszą przygodę z biznesem rozpoczęliśmy od świadczenia usług serwisowych i administracji serwerami Linux oraz tworzenia aplikacji opartych o Microsoft Access. Linux pasjonował nas już od 1993 roku, ale to inna historia ;-).

Od początku istnienia ONTP.NET, korzystając ze wzajemnej wymiany doświadczeń z naszymi Klientami, dynamicznie poszerzamy swoje doświadczenie w branży Translogistyka Spedycja (TSL) oraz w branży telekomunikacyjnej.
Od tego też momentu w centrum naszych zainteresowań są: Java, Java Enterprise Edition, VoIP, Linux, Asterisk, Python, PHP.

W 2008 roku, w celu zwiększenia stabilności współpracy z Klientami, przekształciliśmy naszą działalność na Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chcielibyśmy, by naszej współpracy, oprócz partnerstwa, przyświecały dwie zasady:

  • KISS – nieważne jak skrót KISS zostanie rozwinięty, czy w sposób elegancki “Keep It Small and Simple”, czy w oryginalny “Keep It Simple, Stupid” – ważne, że wszystko ma być proste, przejrzyste i bez zbędnego narzutu.

  • Pareto (80/20) – zasada Pareto w naszym rozumieniu mówi o tym samym. Zamiast implementować 100% oczekiwanych funkcjonalności w programie – wykonajmy 20%, ale te 20%, które pozwolą Ci na realizację 80% codziennych zadań. Reszta niesie niewspółmierne koszty w stosunku do zysków, jakie mogą przynieść.