Programiści: Python, Django, Java | Administratorzy IT | Outsourcing IT
TwitterFacebookYouTubeEmail

Oprogramowanie na życzenie

Dostępne na rynku oprogramowania projektowane są zwykle pod powszechne, a co za tym idzie typowe wymagania. Korzystanie z gotowych programów wiąże się często z koniecznością dostosowania się do sposobu ich działania.
Tymczasem zamawiając oprogramowanie na życzenie, macie Państwo gwarancję, że to program zostanie dopasowany do Waszych, ściśle określonych wymagań.

Zespół

ZespółZespół programistyczny ONTP.NET istnieje od 2006 roku. W tym czasie realizowaliśmy projekty zlecone oraz własne; dynamicznie rozwijaliśmy swoje umiejętności i poszerzaliśmy wiedzę.
Podczas wielu lat pracy nad oprogramowaniem eksperckim na życzenie:

  • zebraliśmy doświadczenie w branży Transport Spedycja Logistyka, Telekomunikacja, Call Center, Lotnictwo, Zarządzanie produkcją
  • nauczyliśmy się wydajnie pracować pod presją czasu
  • nauczyliśmy się wydajnie korzystać z narzędzi wspomagających proces wytwarzania aplikacji, takich jak GIT, SVN, Jenkins, Hudson, Nexus
  • tworzyliśmy oprogramowanie na serwery aplikacji JBoss EAP, Glasfish
  • realizowaliśmy projekty z dofinansowaniem unijnym


Współpraca

Współpraca
Dążymy do tworzenia oprogramowania, które idealnie wpasuje się w potrzeby konkretnej firmy. Dlatego też dokładnie analizujemy potrzeby Klientów i dajemy im możliwość udziału w procesie tworzenia oprogramowania, tak by w każdym etapie mieli oni realny wpływ na efekt końcowy.
Podczas tworzenia oprogramowania dokładamy wszelkich starań, by współpraca przebiegała pomyślnie i dawała realne korzyści dla obu stron: Klient otrzymuje produkt dopasowany do indywidualnych oczekiwań, my zyskujemy doświadczenie i satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.


Indywidualne podejście

Indywidualne podejścieJesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do wymagań oraz specyfiki każdej zleconej nam realizacji.
Co więcej, wszystkie projekty traktujemy jak wyzwanie.
Oprogramowanie na życzenie przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta, dlatego oczywista jest dla nas konieczność przeprowadzenia bezpłatnego i kompleksowego szkolenia wdrożeniowego z funkcjonalności tworzonych przez nas programów.
Efekt naszej pracy ma nie tylko spełniać wymagania Klientów, ale być również zrozumiały i łatwy w obsłudze.
Ponadto istnieje możliwość modyfikacji i aktualizacji gotowego produktu wraz z rozwijającymi się wymaganiami Państwa firmy.


Bezpieczeństwo, Jakość, Wydajność

Bezpieczeństwo, Jakość, Wydajność
Posiadamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań klasy Enterprise, dlatego nasze oprogramowania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dążymy do tego, by tworzone przez nas produkty pomagały w znaczącym stopniu podnieść wydajność pracy naszych Klientów. Kreujemy rozwiązania informatyczne, spełniające nawet nietypowe potrzeby.
Nasza praca ma na celu zintegrowanie specyficznych funkcjonalności w jednym, stworzonym specjalnie dla Państwa, programie.

Zawsze dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych przez nas usług.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi Realizacjami