Programiści: Python, Django, Java | Administratorzy IT | Outsourcing IT
TwitterFacebookYouTubeEmail

Usługi programowania

Programowanie Java i Java EE
ONTP.NET zapewni projekt i wykonanie dedykowanego programu na zamówienie, rozbudowę programów o nowe moduły, integrację istniejących systemów – w Java EE.Photo credit: mikebaird / Foter / CC BY

Systemy i oprogramowanie na zamówienie

Jeśli potrzebujesz rozwiązania informatycznego, które będzie realizować indywidualne potrzeby Twojej Firmy warto jest, żebyś podjął z nami kontakt, ponieważ:

 • Przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb – nasz zespół analityków zbada potrzeby Twojej Firmy i zaproponuje najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie.
 • Zapłacisz za system, bez zbędnych narzutów – nasz zespół praktycznie w całości składa się ze specjalistów, więc mamy bardzo małe koszta dodatkowe, tym samym nie obciążamy nimi naszych klientów.
 • Otrzymujesz to, co zamawiasz – dzięki częstym konsultacjom i prezentacjom stanu projektu, masz pewność, że realizowany odpowiada Twoim wymaganiom.
 • Brak ryzyka i dodatkowych kosztów – szczegółowo analizujemy potrzeby Twojej Firmy opracowany przez nas kosztorys i harmonogram stanowi zamkniętą całość – ryzyko niedoszacowania bierzemy na siebie.

Rozbudowa aplikacji o nowe moduły

W przypadku, gdy posiadasz program firmy ONTP.NET lub wykonany na Twoje zamówienie przez inną firmę, a brakuje Ci funkcjonalności niezbędnej do funkcjonowania Twojej Firmy – zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie nowy moduł.

Integracja z gotowymi systemami

Nasze aplikacje tworzone są w sposób umożliwiający łatwą integrację ich z innymi systemami pracującymi w technologii stron WWW. W przypadku, gdy potrzebujesz wykonać integrację z pracującymi w Twojej Firmie systemami, a dotychczasowy dostawca jest za drogi – to my dostosujemy naszą aplikację do obecnie używanego systemu.

Outsourcing

Jesteśmy otwarci na różne sposoby współpracy, ale preferujemy jedną z poniższych metod współpracy:

 • Czas i zasoby – nasi specjaliści mogą wesprzeć Państwa zespół projektowy, w tym przypadku rozliczenie odbywa się w oparciu o ilość czasu przepracowanego przez naszych specjalistów w danym okresie.
 • Ustalona cena – po otrzymaniu specyfikacji projektowej określamy z góry ramy czasowe realizacji projektu i jego koszt.
 • Dedykowany zespół – nasze doświadczenie pozwala nam na zbudowanie, w krótkim czasie zgranego, silnego zespołu programistycznego do realizacji projektów. W tym wariancie przejmujemy na siebie ryzyko związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Technologia

ONTP.NET specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów informatycznych i zaawansowanych aplikacji w oparciu o technologie internetowe. Do realizacji projektów preferujemy technologie Java, Java EE, AJAX, XML, HTML 5, SOAP, REST. Stosowane technologie pozwalają nam na szybką realizację typowych elementów systemu zadań, dzięki czemu czas możemy poświęcić na implementację wymagań stawianych przez klienta.

Zespół

ONTP.NET dysponuje zróżnicowanym wiekowo zespołem programistów, projektantów, trenerów, serwisantów i menedżerów. Mieszanina młodości, energii i głodu sukcesów młodszych kolegów jest równoważona przez doświadczenie i rozwagę starszych współpracowników.

Metodologia i prowadzenie projektu

Preferujemy, tak zwane lekkie metodologie projektowania oprogramowania stawiające nacisk na bezpośrednią komunikację w zespole wytwórczym i realizowanie projektu iteracyjne. Po prostu wcielamy w życie treść Manifestu Agile:

Poprzez wytwarzanie oprogramowania oraz pomaganie innym w tym zakresie odkrywamy lepsze sposoby realizowania tej pracy. W wyniku tych doświadczeń zaczęliśmy przedkładać:

 • Jednostki i współdziałania między nimi nad procesy i narzędzia.
 • Działające oprogramowanie nad dokładną dokumentację.
 • Współpracę z klientem nad negocjację umów.
 • Reagowanie na zmiany nad realizowanie planu.

Oznacza to, że wprawdzie doceniamy to, co wymieniono po prawej stronie, to jednak bardziej cenimy to co wymieniono po lewej.

Agile Manifesto, Manifesto for Agile Software Development, 2001